GÜMÜŞHANE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Okul/Kurum Gıda İşletmesi Denetimi Eğitimi
Gümüşhane Milli Eğitim Müdürüğü İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Sağlık Hizmetleri koordinesinde gıda işletmesi bulunan okullarımızın denetim komisyonu üyelerine "Okul/Kurum Gıda İşletmesi Denetimi Eğitimi" eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimler, Okul Sağlığı Hizmetleri Sorumlusu Sultan MAZ ve Müdürlüğümüz Diyetisyeni Yağmur KÜÇÜK tarafından yüzyüze ve çevrimiçi olarak verilmiştir.![Okul/Kurum Gıda İşletmesi Denetimi Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2023_10/30152218_haber_manYet_gYda.jpg)
Gıda işletmeleri denetimlerinde kullanılacak kılavuz ve diğer dokümanlara ulaşmak için tıklayınız...